O Annie
619
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-619,theme-annie,bridge-core-1.0.6,qode-music-2.0.2,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode_popup_menu_text_scaledown,footer_responsive_adv,columns-4,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

O Annie

Anna Czyżewska - Photo by Aneta Maria Photography
Projekt

Annie

ANNIE to intrygujący projekt muzyczny Anny Czyżewskiej
– kompozytorki, autorki tekstów, wokalistki i pianistki.

Najnowsza EPka, wydana w listopadzie 2019r. składa się z sześciu piosenek w wykonaniu Annie (vocals, piano), Wojciecha Wesołowskiego (gitary) oraz Krzysztofa Hnatiuka (gitara basowa).

Anna Czyżewska debiutowała w 2003r. w projekcie „AnColectiv” oraz występowała z programami autorskimi. Stylistykę projektu ANNIE wyróżnia niezwykle charakterystyczna i osobliwa barwa głosu wokalistki połączona z warstwą tekstową oraz nastrojowymi aranżacjami muzycznymi. W 2012 roku ukazała się EPka zawierająca siedem utworów w solowym wykonaniu Annie.

Obecnie

Projekt ANNIE wspierają:

Wojtek Wesołowki: gitarzysta i realizator dźwięku. W latach 1997-1999 grał w trójmiejskim zespole pop-rockowym Antykwariat. Prowadził własną działalność studyjną oraz realizował nagrania dla Radia Plus. Występował z ISLET oraz brał udział w nagraniach płyty „Zatrzymaj się”. Pracuje jako nauczyciel gitary akustycznej i elektrycznej między innymi w Empire Music School. Występuje również w projekcie Teatr Poza Sztuką.

Krzysztof Hnatiuk: gitarzysta basowy i muzyk sesyjny, związany z Customtrack.pl. Student Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku.

Wcześniej

W poprzednich latach projekt ANNIE współtworzyli:

  • Kazik Kaszubowski – gitarzysta basowy, muzyk sesyjny, kompozytor i aranżer
  • Bartek Skroński – perkusista
  • Robert „Dziki” Jechanowski – perkusista